MÜÜGITINGIMUSED

Juhindume oma tegevuses Eesti Vabariigi seadustest, Tarbijakaitseameti juhenditest ja soovitustest ning heast äritavast.

Kodulehte www.kinhor.ee peab ja tegevuse eest vastutab KINHOR OÜ, registrikood: 10931975; aadress: Pärnu, Tallinna mnt 93, 80010; telefon: +372 55 573 573; e-post: info@kinhor.ee.

Ostes kaupa kodulehelt www.kinhor.ee sõlmid siin nimetatud tingimustel lepingu KINHOR OÜ-ga.

Müügitingimused on lahutamatult seotud Privaatsustingimustega. Palume tutvuda tingimustega põhjalikult enne ostu sooritamist.

Müügitingimused kehtivad alates 02.11.2018.

KINHOR OÜ jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse kodulehel www.kinhor.ee. Tehingule kohaldatakse tehingu toimumise ajal kehtinud tingimusi.

HIND

Kõik interneti kodulehel www.kinhor.ee olevate toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu vastavalt seaduses sätestatud määrale.

Tellitud toodete hinnale lisandub tasu kauba kohaletoimetamise eest, mille lõplik suurus on näidatud arvel. Kauba kohaletoimetamise tasu sõltub kliendi asukohast, kättetoimetamise viisist, paki suurusest ja kauba kogumaksumusest.

KINHOR OÜ-l on õigus lepingust taganeda, kui kauba hind kodulehel www.kinhor.ee on eksituse tõttu märgitud turuhinnast oluliselt väiksemana.

Sooduskoodi olemasolul arvutatakse toote allahindlus peale sooduskoodi sisestamist ostukorvis.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kliendil tuleb tellimuse vormistamiseks valida välja sobiv toode, kogus (vaikimisi pakub programm alati „1“ toote. Vajutades „+“ või „-“ märki, saab tooteid juurde lisada või vähemaks võtta), suurus ja värv ning vajutada nuppu „lisa korvi“.

Soovi korral on kliendil võimalik valida välja järgmine sobiv toode ja lisada see eelpool toodud kirjelduse alusel samuti ostukorvi.

Kui kõik sobivad tooted on välja valitud ja ostukorvi lisatud, tuleb kliendil kontrollida, kas „ostukorvis“ (ülemisel menüüribal) on olemas kõik soovitud tooted, õiges koguses ja suuruses.

Ostukorvis on kliendil võimalus soovi korral mõnda toodet kustutada (vajutades ikoonile „X“) või muuta toote koguseid (vajutades „+” või „-” märki). Muudatuste salvestamiseks tuleb kliendil vajutada nuppu „Uuenda ostukorvi”.

Soovi korral saab klient jätkata ostmist valides „Jätka ostmist”.

Tellimuse vormistamiseks peab klient järgmisena valima kohaletoimetamise viisi ja täitma arveldamiseks vajalikud andmed.

Kõige lõpus palume kliendil hoolikalt läbi lugeda ja nõustuda kodulehekülje www.kinhor.ee müügi- ja privaatsustingimustega.

Kui klient on veendunud, et kõik on õige, tuleb tellimuse lõplikuks vormistamiseks vajutada nupule „Esita tellimus”.

TASUMINE

Tellides kodulehelt  www.kinhor.ee on kliendil võimalus kauba eest tasuda pangaülekandega.

Peale tellimuse esitamist saadab KINHOR OÜ hiljemalt 2 tööpäeva jooksul tellimuse vormistamisel märgitud e-posti aadressile kinnituse kaupade olemasolu kohta ja arve, maksetähtajaga 3 kalendripäeva. NB! Kodulehet www.kinhor.ee ei kajasta reaalset laoseisu.

Arvel kajastatakse tasu kauba kohaletoimetamise eest, mille suurus sõltub tellimuse vormistamisel valitud kättetoimetamise viisist, paki suurusest, kliendi asukohast ja kauba kogumaksumusest.

Enne arve tasumist tuleb kliendil veenduda ja kontrollida, et arvel sisalduvad andmed on õiged.

Kui arvel näidatud summa ei ole märgitud maksetähtajaks laekunud KINHOR OÜ kontole, siis tühistab KINHOR OÜ kliendi tellimuse.

Kui tellitud toodet ei ole hetkel laos, siis võtab KINHOR OÜ ühendust tellimuse vormistamisel märgitud e-posti aadressil või telefoni teel ja täpsustab uue tarneaja. Arve saadetakse pärast seda, kui kaup on reaalselt saadaval.

Kui arvel näidatud summa on laekunud KINHOR OÜ kontole, siis postitatakse kaup esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 2 tööpäeva jooksul kliendi poolt valitud transpordiviisil.

Kodulehel www.kinhor.ee tehtud tellimusi käsitletakse tööpäeviti kella 9:00st kuni 18:00ni. Kui tellimus on vormistatud peale tööpäeva lõppu, nädalavahetusel või riigipühadel, siis võetakse kliendi tellimus töösse järgmisel tööpäeval.

Kauba tellimine väljapoole Eesti Vabariigi territooriumi toimub erikokkulepete ja hinna alusel.

MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

Müügileping jõustub hetkest, mil tellimuse kogusumma on laekunud KINHOR OÜ arvelduskontole.

KAUBA KOHALETOIMETAMINE

Peale müügilepingu jõustumist ehk kliendipoolse arve täielikku tasumist, komplekteerib KINHOR OÜ tellimuse.

Kauba kohaletoimetamise tasu sõltub kliendi asukohast, kättetoimetamise viisist, paki suurusest, transpordi teenusepakkujast ja viimase hinnakirjast. Tasuta transport alates 99 eurosest ostust.

Kauba kohaletoimetamise tasu lõplik suurus on näidatud arvel.

Kliendil on võimalik valida järgmiste transpordiviiside vahel:

  1. Tulen ise kaubale järgi– Klient saab tellitud kauba kätte KINHOR OÜ poest, mis asub aadressil Tallinna mnt 93, Pärnu. Kaubale on võimalik järgi tulla KINHOR OÜ lahtiolekuaegadel (E-R: 08:00-18:00, L: 09:00-14:00). Kauba väljastamise aluseks on ostu tõendav dokument. Kauba kättetoimetamise tasu kliendile ei lisandu.

  2. SmartPOST pakiautomaat– tellitud kaup toimetatakse kliendile sobivasse SmartPOST`i pakiautomaati.

Paki maksimaalne kaal võib olla kuni 35 kg ja paki maksimaalsed mõõtmed 60 cm * 36 cm * 60 cm.

Kauba kättetoimetamise tasu alates 3,50eur.

  1. Omniva pakiautomaat– tellitud kaup toimetatakse kliendile sobivasse Omniva pakiautomaati.

Omniva saadetise maksimaalne kaal võib olla kuni 30 kg.

Kauba kättetoimetamise tasu alates 3,50eur.

  1. Venipak Eesti OÜ kuller– tellitud kaup toimetatakse kliendile sobivale aadressile.

Paki maksimaalne kaal võib olla kuni 30 kg.

Kauba kättetoimetamise tasu alates 8eur.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE, KAUBA TAGASTAMINE, ÜMBERVAHETAMINE

Kui tellitud kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on kliendil õigus lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja kahjustamata. Vastasel juhul tuleb kliendil tasuda kauba kasutamisest või kahjustamisest tekitatud kahju, mis arvestatakse maha kauba eest tasutud summast.

Tellimuse tühistamiseks, kauba ümbervahetamiseks ja lepingust taganemiseks tuleb kliendil kirjutada e-kiri aadressile info@kinhor.ee. Kirjas tuleb märkida tagastatava või ümber vahetatava toote nimetus, suurus, arve number ja arvelduskonto number, kuhu klient soovib, et KINHOR OÜ tellimuse tühistamise korral raha tagasi kannab. Ümbervahetatava toote puhul tuleb märkida soovitav uus suurus.

KINHOR OÜ kannab raha tagasi kliendi poolt soovitud arvelduskontole hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul alates kauba tagastamisest.

Kauba tagastamisega ja ümbervahetamisega seotud kulud jäävad kliendi kanda.

 

PRETENSIOONI ESITAMINE

KINHOR OÜ vastutab kliendile müüdud toodete lepingutingimustele mittevastavuse, puuduste ja defektide eest, mis olid olemas kauba tarnimisel.

Eraisikul on võimalik esitada pretensioone müüdud toodete lepingutingimustele mittevastavuse, puuduste ja defektide eest, mis ilmnevad kahe aasta jooksul alates toote üleandmisest. Juriidiliste isikute puhul lähtutakse tootjapoolsest garantiiajast.

Pretensiooni esitamise aluseks on ostu tõendav dokument.

Lepingutingimustele mittevastavuse, puuduste ja defekti avastamisel tuleb kliendil viivitamatult pöörduda KINHOR OÜ poole e-posti teel info@kinhor.ee. Eraisikul on õigus esitada pretensioon kahe kuu jooksul lepingutingimustele mittevastavuse, puuduste ja defektide ilmnemisest alates.

Pretensiooni alla ei kuulu toote kasutamise õpetamine, reguleerimine, hooldus, puhastus, kaubandusliku väljanägemise taastamine ega selliste vigade kõrvaldamine, mida on põhjustanud kasutamisjuhiste mitte täitmine. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.

Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Lepingust tulenevad vaidlused püütakse lahendada poolte kokkuleppel.

Kui vaidluse lahendamine kokkuleppel ebaõnnestub, on tarbijal võimalik vaidlust lahendada tarbijavaidluste komisjonis. Täpsem teave Trabijakaitseameti veebilehel või telefonil 6201 920; e-post: avaldus@komisjon.ee. Kõigile tarbijatele on avatud ka Euroopa Liidu elektrooniline keskkond, mille kaudu saab lahendada e-kauplejatega tekkinud kaebusi. Vt täpsemalt aadressil http://ec.europa.eu/odr.

Lepingust tulenevad vaidlused, mille suhtes ei jõuta kokkuleppele, lahendatakse Pärnu Maakohtus.

KOHALDUV ÕIGUS

Lepingule kohaldatakse Eesti õigust, kui seadusest ei tulene teisiti.

MUU

Toodete pildid on illustratiivse tähendusega.

Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.

Lisainfo toodete, tarne või maksetingimuste kohta info@kinhor.ee või telefonil 55 511 826.